Ti Sento -sormus, 12444ZY
Neljä siroa rinnakkaista riviä muodostavat tässä Ti Sento -sormuksessa näyttävän mutta harmonisen kokonaisuuden. Vuorottelevat kullanhohtoiset pinnat ja säihkyvät zirkoniarivit tuovat sormukseen kerroksellisuutta, ja lopputulos muituttaa huolellisesti koottua sormuspinoa.
Sormus on valmistettu laadukkaasta 925 sterlinghopeasta. Joka toinen rungon osio on viimeistelty 18 karaatin kultauksella, kun taas joka toinen on koristeltu kirkkailla zirkonioilla. Sileän pinnan ja zirkonioiden kimalluksen kontrasti tekee ilmeestä modernin ja viimeistellyn.
Sormusmalli kuuluu Ti Senton The Classics Collection -mallistoon, jossa ajattomat muodot, harkitut mittasuhteet ja huolellisesti viimeistellyt yksityiskohdat muodostavat monikäyttöisen perustan korukokoelman.
Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento Milano-valikoimaamme.
Vuoden 2003 alussa Ti Sento Milano lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.
| Tuotenimike | tise-12444zy |
|---|---|
| Toimitusaika | 1 - 5 viikkoa |
| Väri | Hopea, Keltakulta |
| Materiaali | Hopea, Kullattu |
| Sormuksen/korun kivet | Zirkonia |
| Timanttien/Jalokivien/Kivien väri | Kirkas |
| Leveys | Etuosa 7,5 mm |

