Ti Sento -sormus, 12442ZY
Sileän kullanhohtoisen pinnan ja säihkyvän zirkoniarivin yhdistelmä tekee tästä Ti Sento -sormuksesta näyttävän mutta tasapainoisen. Keskellä kulkevat kaksi kapeaa poikittaista yksityiskohtaa viimeistelevät kerroksellisen muotoilun ja tuovat sormukseen tunnistettavan crossover-ilmeen.
Sormus on valmistettu laadukkaasta 925 sterlinghopeasta. Toinen osio rungosta on viimeistelty 18 karaatin kultauksella, kun taas toinen on koristeltu pienillä zirkonioilla. Keskellä risteävät hopeinen ja kullanhohtoinen yksityiskohta, joka tuo kokonaisuuteen lisää syvyyttä ja korostavat kaksiväristä ilmettä.
Sormusmalli kuuluu Ti Senton Circle & Cross-Over Collection -mallistoon, jossa pyöristetyt muodot, risteävät linjat ja kerrokselliset rakenteet muodostavat modernin ja tunnistettavan kokonaisuuden.
Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento Milano-valikoimaamme.
Vuoden 2003 alussa Ti Sento Milano lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.
| Tuotenimike | tise-12442zy |
|---|---|
| Toimitusaika | 1 - 5 viikkoa |
| Väri | Hopea, Keltakulta |
| Materiaali | Hopea, Kullattu |
| Sormuksen/korun kivet | Zirkonia |
| Timanttien/Jalokivien/Kivien väri | Kirkas |
| Leveys | Etuosa 7,5 mm |

