Uusi

Ti Sento -sormus, 12437ZY

Sileän kullanhohtoisen pinnan ja runsaan zirkoniakoristelun kontrasti tekee tästä Ti Sento -sormuksesta modernin ja näyttävän. Keskiosan leveämpi, kauttaaltaan kirkkailla zirkonioilla koristeltu pinta toimii sormuksen katseenvangitsijana.

Sormus on valmistettu laadukkaasta 925 sterlinghopeasta. Kullan sävyiset osat rungosta on viimeistelty 18 karaatin kultauksella, ja keskiosaan on istutettu tiheään pavé-istutukseen kirkkaita zirkonioita.

Sormusmalli kuuluu Ti Senton Circle & Cross-Over Collection -mallistoon, jossa pyöristetyt muodot ja kerrokselliset rakenteet muodostavat modernin ja helposti yhdisteltävän kokonaisuuden.

Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento Milano-valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento Milano lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.

Varastossa
Tuotenimike
tise-12437zy
109,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-12437zy
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriHopea, Keltakulta
MateriaaliHopea, Kullattu
Sormuksen/korun kivetZirkonia
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
LeveysEtuosa 3 mm
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili