Uusi

Ti Sento -sormus, 12428ZI

Hienostuneen säihkyvä Ti Sento -zirkoniasormus hurmaa rutmikkäällä muotoilullaan ja ajattomalla eleganssillaan. Sormus on valmistettu hopeasta, ja sen koko pinta on koristeltu säihkyvillä zirkoniakivillä.

Vaihtelevan kokoisen kivet luovat elävää syvyyttä ja kauniin valon leikin, joka korostaa sormuksen hienostunutta ilmettä jokaisessa liikkeessä. Tasapainoinen asettelu tuo sormukseen klassista säihkettä modernilla vivahteella, tehden siitä elegantin mutta helposti yhdisteltävän.

Tämä monikäyttöinen tennis-tyylinen sormus toimii upeasti yksinään hienostuneena tyylin viimeistelijänä, mutta sopii myös yhdisteltäväksi muiden sormusten kanssa kerrostetun ja persoonallisen ilmeen luomiseksi. 

Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento -valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.

Varastossa
Tuotenimike
tise-12428zi
89,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-12428zi
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriHopea
MateriaaliHopea
JalokivetZirkoniat
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
Leveys2 mm
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili