Uusi

Ti Sento -sormus, 12380ZY

Ihastuttava Ti Sento -sormus!

Tämä TI Sento -sormus on klassinen ja ajaton koru, jossa säihke ja hienostuneisuus kohtaavat. Sormusta koristaa rivi suuria, säkenöiviä kirkkaita zirkoniakiviä, jotka on asetettu kauniisti istutettuun muotoon korostamaan jokaisen kiven loistoa.

Sormus on valmistettu hopeasta ja viimeistelty platinapinnoitteella, joka suojaa korua arjen kulutukselta ja säilyttää sen kiillon vuodesta toiseen. Kivien istutukset on viimeistelty lämpimällä keltakultauksella. Tässä sormuksessa yhdistyvät näyttävyys ja kimalle – se sopii täydellisesti juhlaan, mutta toimii yhtä hyvin myös arjen tyylikkäänä yksityiskohtana.

Nikkelivapaa ja hypoallergeeninen  sormus on suunniteltu tarjoamaan mukavuutta ja laatua myös herkälle iholle. Käytä yksinään korostamaan sen klassista kauneutta tai yhdistele muihin TIi Sento -sormuksiin luodaksesi persoonallisen kokonaisuuden.

 

Kaikki Ti Sento Milano korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento Milano-valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento Milano lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.

Varastossa
Tuotenimike
tise-12380ZY
95,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-12380ZY
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriHopea, Keltakulta
MateriaaliHopea
JalokivetZirkoniat
Timanttien puhtausSi
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili