-30%OUTLET

Ti Sento -sormus, 12282ZI°

Ti Sento- Lupaus luksuksesta!

Tyylikäs Ti Sento -sormus tuo arkeen ja juhlaan säihkettä. Kaunis hopeasormus on naisellinen ja muodikas. Sormuksen keskustassa kulkee säihkyvä zirkoniarivistö. Toisella puolella kivirivistöä on köyttä muistuttava yksityiskohta. Myös lahja-ideana rodinoitu sormus on must juttu!

Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento -valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.

Varastossa
Tuotenimike
tise-12282zi_OUTLET26
Tarjoushinta 94,50 € Normaalihinta 135,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-12282zi_OUTLET26
Toimitusaika1 viikko °-merkityt Outlet-tuotteet ovat varaston viimeisiä ja sen vuoksi niillä on rajoitettu saatavuus Malmin Korupajan varastotilanteen mukaan.
VäriHopea
MateriaaliHopea, Rodinointi
Jalokivetzirkonit
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
Timanttien/Jalokivien hiontaBriljantti
Leveys5 mm
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili