Uusi

Ti Sento -sormus, 12109ZY

Ajattoman elegantti Ti Sento -zirkoniasormus hurmaa hienostuneella muotoilullaan ja kauniilla kaksisävyisellä viimesitelyllään. Sormus on valmistettu hopeasta, jota täydentää lämminsävyinen 18 karaatin kultaus.

Kapeaa runkoa korostaa siro rivistö säihkyviä zirkoniakiviä, joiden keskipisteenä loistaa näyttävä keskikivi. Tasapainoinen muotoilu tuo sormukseen klassista arvokkuutta ja hienovaraista kimallusta, joka korostaa kantajansa tyyliä jokaisessa tilanteessan.

Tämä monikäyttöinen sormu toimii täydellisesti yksinään minimalistisen tyylin viimeistelijänä, mutta sopii erinomaisesti myös sormusten kerrostamiseen ja yhdistelyyn. Ajaton design tekee siitä luotettavan valinnan niin akreen kuin juhlaan.

Kaikki Ti Sento Milano korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento Milano-valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento Milano lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.

Varastossa
Tuotenimike
tise-12109zy
89,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-12109zy
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriHopea, Keltakulta
MateriaaliHopea
JalokivetZirkoniat
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
LeveysRunko 2 mm
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili