Ti Sento Milano-sormus, 12277SI

Ti Sento- Lupaus luksuksesta!

Hopeiset Ti Sento Milano -sormus on naisellinen ja laadukas. Eleganttia sormusta koristaa pienesti koristeltu pinta. Tämä design luo sormukselle lisänäyttävyyttä. Ti Sento Milano-korvakorut sopivat niin arkeen, kuin juhlaankin. Myös lahja-ideana hopeakorvikset ovat must juttu!

Kaikki Ti Sento Milano korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento Milano-valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento Milano lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.

Varastossa
Tuotenimike
12277SI
139,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimike12277SI
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriHopea
MateriaaliHopea, Rodinointi
Leveys4-9 mm
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili