Ti Sento -korvakorut, 7863ZY°
Ti Sento- Lupaus luksuksesta!
Hopeiset Ti Sento -korvakorut ovat naiselliset ja laadukkaat. Ihastuttavissa tähti-korvakoruissa välkehtivät kirkkaat zirkoniat. Lisäksi korvakoruja koristaa keltakullattu pinta. Korvakoruissa on nappikiinnitys. Ti Sento -korvakorut sopivat niin arkeen, kuin juhlaankin. Myös lahja-ideana hopeakorvikset ovat must juttu!
Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento -valikoimaamme.
Vuoden 2003 alussa Ti Sento lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.
| Tuotenimike | tise-7863zy_OUTLET |
|---|---|
| Toimitusaika | 1 viikko °-merkityt Outlet-tuotteet ovat varaston viimeisiä ja sen vuoksi niillä on rajoitettu saatavuus Malmin Korupajan varastotilanteen mukaan. |
| Väri | Hopea, Keltakulta |
| Materiaali | Hopea, Kullattu, Rodinointi |
| Jalokivet | zirkonia |
| Timanttien/Jalokivien/Kivien väri | Kirkas |
| Leveys | 6 mm |
| Pituus | 6 mm |
| Lukitusmekanismi | Nappi / Tappi |

