Ti Sento -korvakorut, 78018ZY

Ihastuttavat Ti Sento -korvakorut!

Nämä näyttävät korvakorut ovat valmistettu hopeasta. Korvakorut koostuvat kolmeasta renkaasta, jotka ovat aseteltu lenkkimäisesti kiinni toisiinsa. Rengas, joka pujotetaan korvaan on hopeinen ja niiden etuosassa kulkevat rivi-istutuksessa kirkkaat zirkoniat. Toinen, roikkuva lenkki on pelkistetty ja myöskin hopeinen. Toisesta hopealenkistä roikkuu vielä kolmas lenkki, joka on päällystetty keltakullalla. Näiden kahden värimaailman yhdistelmän ansiosta näitä korvakoruja voi käyttää niin hopeisten kuin kultaistenkin korujen kanssa. Korvakorujen kiinnitysmekanismina toimii saranalukitus.

Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento -valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa. 

Varastossa
Tuotenimike
tise-78018ZY
169,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-78018ZY
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriHopea, Keltakulta
MateriaaliHopea
JalokivetZirkoniat
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
LeveysZirkoniioin koristeltu lenkki 2mm, toisen hopealenkin halkaisija 100, keltakullattun lenkin halkaisija 15mm
Pituus32 mm
LukitusmekanismiSaranalukko
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili