Ti Sento -korvakorut, 78007SY

Ihastuttavat Ti Sento -korvakorut!

Nämä pelkistetyn upeat korvarenkaat ovat valmistettu hopeasta, mutta ne on päällystetty keltakullalla. Korvakorujen siro muotoilu, mutta suuri halkaisija tekevät niistä hyvinkin näyttävät. Nämä ajattomat korvakorut sopivat niin arkikäyttöönkin, mutta myös juhalpukeutumisen kruunaajaksi! Korvakorujen lukitusmekanismina toimii putkilukko.

 

Kaikki Ti Sento Milano korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento Milano-valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento Milano lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa. 

Varastossa
Tuotenimike
tise-78007SY
155,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-78007SY
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriKeltakulta
MateriaaliHopea
Leveys2,5 mm
PituusHalkaisija 35 mm
LukitusmekanismiPutkilukko
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili