Ti Sento -kaulakoru, 34085ZY

Ihastuttava Ti Sento -kaulakoru!

Tämä upea kaulakoru on valmistettu hopeasta, mutta se on päällystetty keltakullalla. Siroa papuketjua koristaa näyttävä äärettömyyden merkki, joka toimii myöskin kaulakorun lukitusmekanismina. Lukon silmukat ovat eriväriset, toinen on keltakullattu ja toinen hopeinen. Hopeinen osuus on koristeltu kirkkain zirkonioin. Kaulakorun pituus on 43cm.

 

Kaikki Ti Sento Milano korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento Milano-valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento Milano lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa. 

Onko tuote tulossa lahjaksi? Me voimme paketoida sen puolestasi. Tilaa paketointi täältä.

Varastossa
Tuotenimike
tise-34085ZY
309,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-34085ZY
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriHopea, Keltakulta
MateriaaliHopea, Rodinointi
JalokivetZirkoniat
Timanttien puhtausSi
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
LeveysKoristeen leveys 10,5 mm, ketju 2 mm
PituusKetju 43 cm
LukitusmekanismiPapukaija
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili