Thomas Sabo, Charm - Crown With Stones, CC1247-051-14

Ihastuttava Thomas Sabon Charm -hela!

Tunne olosi kuninkaalliseksi tämän upean kruunuriipuksen myötä! Majesteettinen kruunun on valmistettu hopeasta ja sen muoto saa lisäsäihkettä pienistä, kirkkaista zirkoniakivistä, jotka tuovat koruun hienostunutta kimallusta. Riipus on muodoltaan hieman litteä, jottei se pääse pyörimään vaan pysyy kauniisti siinä asennossa, johon se asetetaan.

Riipuksessa on siro, suljettu lenkki, jonka ansiosta sen voi helposti pujottaa ketjuun tai esimerkiksi avattavaan lukkoon. Riipus sopii erinomaisesti sekä kaulakoruihin että rannekoruihin – yhdistä se muihin merkityksellisiin riipuksiin ja luo korukokonaisuus, joka heijastaa juuri sinun tarinaasi.

 

Katso alapuolelta Lisätiedot-lehdeltä korun muut ominaisuudet.

Thomas Sabon korut ovat erittäin tyylikkäästi muotoiltu, laadukkaista materiaaleista valmistettu sekä käytännöllisiä. Tilaa oma Thomas Sabo korusi tästä!

Varastossa
Tuotenimike
sabo-CC1247-051-14
39,00 €
Thomas Sabo

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimikesabo-CC1247-051-14
Toimitusaika1-5 viikkoa
VäriHopea
MateriaaliHopea, Kullattu
JalokivetZirkoniat
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
Leveys13 mm
PituusLenkin kanssa 19,5 mm
SuunnittelijaThomas Sabo
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili