-50%OUTLET

Thomas Sabo, Black Beads -rannekoru, A2141-130-11°

Mystinen Thomas Sabon rannekoru!

Tämä ihastuttava Thomas Sabon rannekoru on valmistettu hopeasta. Rannekoru on koristelty mustilla onyksihelmillä. Keskustassa on pieni hopeinen lenkki, johon saa halutessaan lisättyä esimerkiksi Thomas Sabo -charmin. Korun pituutta voi säätää itselleen sopivaksi papukaijalukon avulla. Rannekorun pituus on 16-19cm.

Katso alapuolelta Lisätiedot-lehdeltä korun muut ominaisuudet.

Thomas Sabon korut ovat erittäin tyylikkäästi muotoiltu, laadukkaista materiaaleista valmistettu sekä käytännöllisiä. Tilaa oma Thomas Sabo korusi tästä!

 

Varastossa
Tuotenimike
sabo-A2141-130-11_OUTLET
Tarjoushinta 39,50 € Normaalihinta 79,00 €
Thomas Sabo

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimikesabo-A2141-130-11_OUTLET
Toimitusaika1 viikko, °-merkityt Outlet-tuotteet ovat varaston viimeisiä ja sen vuoksi niillä on rajoitettu saatavuus Malmin Korupajan varastotilanteen mukaan.
VäriHopea, Musta
MateriaaliHopea, Punakullattu
TuoteperheThomas Sabo Charm Club
KetjumalliPapuketju
Jalokivetonyksihelmet
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriMusta
PituusRannekorun pituus säädettävissä 16-19cm
LukitusmekanismiPapukaija
SuunnittelijaThomas Sabo
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili