Silvex, Marius-laattarannekoru°
Tyylikäs Marius-laattarannekoru yhdistää viileän teräksen ja tummennetun metallin värin. Korun laattaosassa säihkyvät kirkkaat zirkoniat.
Silvexin valmistaman Marius-laattarannekorun materiaalina on ruostumaton teräs. Korun keskipisteenä on 10mm leveä ja 38mm pitkä, laattamainen osa, jonka keskiosa on avoin. Avoimesta kohdasta näkyy laatan läpi menevä, 8,8mm leveä panssariketju, jonka lenkit on laatan kohdalta pinnoitettu tummemmiksi ja lenkkien väleihin on istutettu kuusi briljanttihiottua, kirkasta zirkoniaa. 21cm pitkässä rannekorussa on papukaijalukitus.
| Tuotenimike | mks-1192bk1070_Outlet/Myymälä |
|---|---|
| Toimitusaika | 1 viikko °-merkityt Outlet-tuotteet ovat varaston viimeisiä ja sen vuoksi niillä on rajoitettu saatavuus Malmin Korupajan varastotilanteen mukaan. |
| Väri | Teräs |
| Materiaali | Teräs |
| Ketjumalli | Panssariketju |
| Sormuksen/korun kivet | Zirkonia |
| Timanttien/Jalokivien/Kivien väri | Kirkas |
| Timanttien/Jalokivien hionta | Briljantti |
| Leveys | 10 mm |
| Pituus | 21 cm |
| Lukitusmekanismi | Papukaija |


