Uusi

Lumoava, Victoria-riipus, hopea

Lumoavan Victoria-riipus on näyttävä ja herkkä koru, jonka muotoilu ammentaa inspiraationsa vesiputouksista ja putoavista vesipisaroista. Pitkänmallisessa riipuksessa pisamaiset yksityiskohdat asettuvat kauniisti avoimen renkaan alaosaan ja liikkuvat kevyesti kantajansa mukana. Kiiltävä hopeapinta heijastaa valoa kauniisti ja korostaa korun elävää ilmettä.

Victoria on näyttävä katseenvangitsijana, mutta ilmavan rakenteensa aniosta se säilyttää kevyen ja elegantin vaikutelman. Pitkä riipus toimii kauniisti esimerkiksi yksivärisen mekon, neuleen tai pelkistetyn puseron kanssa ja tuo asuun viimeistellyn sekä persoonallisen yskityiskohdan.

Kaulakoru on valmistettu 100-prosenttisesti kierrätetystä hopeasta. Riipuksen koko on 22 x 75 mm, ja ketjun pituus on säädettävissä 50, 55 tai 60 cm mittaiseksi. Koru on nikkelivapaa ja sopii myös herkälle iholle.

Lumoavan Victoria-mallisto valmistetaan Kuopiossa, ja se on Avainlippu-tuote.

Katso alapuolelta Lisätietoja-välilehdeltä tämän tuotteen tarkemmat tuotetiedot ja toimitusaika.

Tutustu tästä laajaan Lumoava valikoimaamme.

Oletko tilaamassa lahjaksi? Tilaa ohesta myös lahjapaketointi tuotteellesi!

Varastossa
Tuotenimike
lum-l56261900000
349,00 €
Lumoava

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimikelum-l56261900000
Toimitusaika1-2 viikkoa
VäriHopea
MateriaaliHopea
KetjumalliAnkkuriketju
LeveysRiipus 22 x 75 mm
PituusKetju 50 / 55 / 60 cm
LukitusmekanismiPapukaija
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili