-50%OUTLET

Silvex, Jackson-laattarannekoru°

Jackson-laattarannekoru itselle tai lahjaksi!

Hopeista rannekorua koristaa kapea, kiiltäväpintainen laatta.  Silvexin tyylikäs Jackson-rannekoru on valmistettu 925-pitoisesta, rodinoidusta sterlinghopeasta. Korun ketju on tyyliteltyä, 5mm leveää panssariketjua. Koristeena rannekorussa on 5mm leveä ja 40mm pitkä, hieman kupera laatta. Korussa on papukaijalukko. 

Silvex on italialainen koruvalmistaja, jonka tuotteet valmistetaan laadukkaasta 925-hopeasta. Malleja löytyy niin naisille kuin lapsillekin ja korut soveltuvat arki- sekä juhlakäyttöön. 

Varastossa
Tuotenimike
mks-11bp231ranne_OUTLET
Tarjoushinta 32,50 € Normaalihinta 65,00 €
Silvex

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimikemks-11bp231ranne_OUTLET
Toimitusaika1 viikko °-merkityt Outlet-tuotteet ovat varaston viimeisiä ja sen vuoksi niillä on rajoitettu saatavuus Malmin Korupajan varastotilanteen mukaan.
VäriHopea
MateriaaliHopea
KetjumalliPanssariketju
Leveys5 mm
Pituus19 cm ja 21 cm
LukitusmekanismiPapukaija
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili