Ti Sento -kaulakoru, 6833ZY

Ihastuttava Ti Sento -kaulakoru!

Tätä siroa, hopeasta valmistettua ketjua koristaa pyötrin muodoin koristeltu riipus. Riipuksessa on ikään kuin monta kerrosta, jotka kaikki tuovat koruun oman säväyksensä. Ulommainen rengas on keltakullattu ja se on muotoiltu muistuttamaan köynnöstä. Sisin renga son taas hopeinen ja pelkistetty. Tämän kaiken kruunaa keskustan kimallus, joka syntyy lukuisista kirkkaista zirkonioista. Ketjun pituus on 45cm.

Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento -valikoimaamme.

Vuoden 2003 alussa Ti Sento lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa. 

Onko tuote tulossa lahjaksi? Me voimme paketoida sen puolestasi. Tilaa paketointi täältä.

Varastossa
Tuotenimike
tise-6833zy
185,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
Tuotenimiketise-6833zy
Toimitusaika1 - 5 viikkoa
VäriHopea, Keltakulta
MateriaaliHopea, Rodinointi
JalokivetZirkoniat
Timanttien/Jalokivien/Kivien väriKirkas
LeveysRiipuksen halkaisija 31,5mm
PituusKetju 45cm
LukitusmekanismiPapukaija
Write Your Own Review
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili